Patchcord światłowodowy E2000/UPC-E2000/UPC SM simplex G652D 2m WAVE OPTICS

Dostawa już od: 19,00 PLN

95,00 PLN szt.
Dodaj do koszyka

Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/UPC-E2000/UPC; simplex (pojedyncze); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Patchcord światłowodowy E2000/UPC-E2000/UPC SM simplex G652D 2m WAVE OPTICS przeznaczone jest do podłączania urządzeń oraz krosowania w instalacjach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
• Patchcord jednomodowy z włóknem 9/125, G652D
• Długość 2m
• Tłumienność poniżej 0,20dB
• Wytrzymałość na rozciąganie ponad 10kg

Więcej Zwiń
Kod towaru
L8-6852
Identyfikator
85
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)