Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC SM G652D 2m WAVE OPTICS

Dostawa już od: 19,00 PLN

21,50 PLN szt.
Dodaj do koszyka

Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC SM G652D 2m WAVE OPTICS przeznaczony jest do podłączania urządzeń oraz krosowania w instalacjach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
• Patchcord jednomodowy z włóknem 9/125, G652D
• Długość 2m
• Tłumienność poniżej 0,20dB
• Wytrzymałość na rozciąganie ponad 10kg

Więcej Zwiń
Kod towaru
L8-6552
Identyfikator
241
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)