sprzęt ethernetowy światłowodowy

Splitter światłowodowy PLC 1x2 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x2 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

58,90 PLN

Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

63,00 PLN

Splitter światłowodowy PLC 1x8 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x8 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

65,00 PLN

Splitter światłowodowy PLC 1x16 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x16 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

121,00 PLN

Splitter światłowodowy PLC 1x32 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x32 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

165,00 PLN

Splitter światłowodowy PLC 1x64 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x64 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

413,00 PLN

Splitter światłowodowy PLC 1x128 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Splitter światłowodowy PLC 1x128 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

890,00 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 1%/99% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 1%/99% 1310+1550nm WAVE OPTICS

32,30 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 2%/98% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 2%/98% 1310+1550nm WAVE OPTICS

32,30 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 5%/95% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 5%/95% 1310+1550nm WAVE OPTICS

32,30 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 10%/90% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 10%/90% 1310+1550nm WAVE OPTICS

29,00 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 20%/80% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 20%/80% 1310+1550nm WAVE OPTICS

29,00 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 30%/70% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 30%/70% 1310+1550nm WAVE OPTICS

28,00 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 40%/60% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 40%/60% 1310+1550nm WAVE OPTICS

28,00 PLN

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 50%/50% 1310+1550nm WAVE OPTICS

Sprzęgacz światłowodowy 1x2 50%/50% 1310+1550nm WAVE OPTICS

28,00 PLN

Gniazdo abonenckie FTTH 1xSC duplex bez adaptera

Gniazdo abonenckie FTTH 1xSC duplex bez adaptera

15,20 PLN