Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

  • Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS
  • Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS
  • Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS
  • Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS
  • Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS
  • Splitter światłowodowy PLC 1x4 SM włókno G657A 1,5m WAVE OPTICS

Dostawa już od: 19,00 PLN

63,00 PLN szt.
Dodaj do koszyka

Splitter światłowodowy PLC; podział 1x4; tłumienność poniżej 7,4dB; regularność poniżej 0,6dB; PDL poniżej 0,2dB; długość fali 1260 ... 1650nm; 0,9mm; włókno G657A; jednomodowy; długość wejścia i wyjścia 1,5m; bez złączy

Przeznaczenie:
Splitter światłowodowy PLC 1x4 1,5m WAVE OPTICS umożliwia podział mocy sygnału optycznego na 4 wyjścia.

Najważniejsze cechy:
• Podział 1x4
• Bez złączy
• Typ pigtail
- Wejście- 0,9mm zwarty
- Wyjście - 0,9mm luźny
• Oznaczenia światłowodu
- Wejście - biały
- Wyjście - szary, biały, czerwony, czarny

Dane techniczne:

Podział

1×4

Długość fali

1260 ~ 1650 nm

Tłumienność

≤7,4 dB

Regularność

≤0,6 dB

PDL (1310/1550nm)

≤0,2 dB

Straty odbiciowe

≥50 dB

Kierunkowość

≥55 dB

Typ światłowodu

SMF-28e

Typ pigtail

Wejście - 0,9mm zwarty,
Wyjście - 0,9mm luźny

Długość wejścia

≥1,5 m

Długość wyjścia

≥1,5 m

Oznaczenia światłowodu

Wejście - biały
Wyjście - szary, biały, czerwony, czarny

Temperatura pracy

-40 ÷ 85 °C

 

Więcej Zwiń
Kod towaru
L8-2112
Identyfikator
6
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)