Wysyłka

z dnia

1.1. Wysyłka towarów następuje niezwłocznie lub zgodnie z terminem określonym przez Klienta w zamówieniu. Czas dostawy towarów wynosi nie więcej niż 40 dni od dnia zawarcia umowy. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia zawarł się w 2-3 dniach roboczych od daty jego złożenia. W przypadku gdy jest to niemożliwe, niezwłocznie poinformujemy o tym Klienta i uzgodnimy dalszy tryb postępowania.
1.2. Termin otrzymania przesyłki przez Klienta to każdorazowo czas skompletowania zamówienia powiększony o czas dostawy.
1.3. Nie pracujemy w soboty, niedziele oraz dni świąteczne. Do obsługi zamówienia złożonego w dni wolne od pracy możemy przystąpić dopiero w najbliższy dzień roboczy.
2.1. Dostawy towaru realizujemy wyłącznie za pomocą firmy kurierskiej DPD na koszt Klienta. (Nie ma możliwości odbioru osobistego!)
2.2. Towary, których gabaryty lub przestrzenność (np. długość powyżej 1,75m) wymagałyby wysokich kosztów dostawy lub groziły uszkodzeniem podczas transportu wysyłamy tylko po odrębnym uzgodnieniu warunków dostawy.
3.1. Do wysyłki zamówionych towarów - w przypadku zamówień z przedpłatą - przystępujemy dopiero po otrzymaniu należności. Na wpływ czekamy 3 dni robocze, licząc od dnia potwierdzenia zamówienia przez sklep i-dom24.pl. Po tym terminie zamówienie zostanie przez nas anulowane.
3.2. Za datę dokonania płatności uważa się datę wpływu środków na konto bankowe AVAL Sp. z o.o. (kopia potwierdzenia złożenia przelewu nie jest uznawana za dowód dokonania płatności).

4.1. Do każdego zamówienia są doliczane koszty wysyłki.
4.2. W przypadku zamówień poniżej 1000,-zł, koszty wysyłki kształtują się następująco:
- waga przesyłki poniżej 5kg - koszt 19,-zł
- waga przesyłki od 5kg do 31kg - koszt 25,-zł
- waga przesyłki od 31kg do 50kg - koszt 59,-zł
- waga przesyłki od 50kg do 300kg - koszt 159,-zł.
4.3. W przypadku zamówień powyżej 1000zł koszty kształtują się następująco:
- waga przesyłki poniżej 5kg - koszt 0,-zł
- waga przesyłki od 5kg do 31kg - koszt 0,-zł,
- waga przesyłki od 31kg do 50kg - koszt 40,-zł
- waga przesyłki od 50kg do 300kg - koszt 140,-zł.
4.4. W przypadku płatności za pobraniem kurierskim doliczamy opłatę w wysokości 6,-zł brutto.
4.5. Wartość zamówienia za pobraniem nie może przekraczać 3000,-zł (przy wyższych kwotach należy dokonać przedpłaty).